Компанія «Євро Лайфкер» створює, забезпечує та гарантує функціонування системи фармаконагляду в Україні, що є обов’язковою умовою знаходження лікарських засобів в обігу на території України відповідно до наказу МОЗ України від 27.12.2006 р. № 898, котрий набув чинності 6 січня 2017 р. ( посилання http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z0073-07 )

Завданнями фармаконагляду нашої компанії є:


·       моніторити безпеку лікарських засобів;
·       досліджувати побічні реакції пацієнтів на лікарські засоби, випадки застосування лікарських засобів за незатвердженими показниками;
·       здійснювати аналіз ефективності лікарських засобів при їх медичному застосуванні;
·       визначати будь-які зміни співвідношення ризик/користь, здійснювати аналіз виявлених змін;
·       гарантувати, що у разі виявлення раніше невідомих небезпечних властивостей лікарського засобу, що призвели або можуть призвести до тяжких наслідків для здоров’я і життя людей або зміни оцінки співвідношення ризик/користь у бік ризику, про які стало відомо у результаті аналізу, буде вжито необхідних заходів,та гарантовано внесення відповідних змін і доповнень до інформації з безпеки лікарського засобу, відображеної у його загальній характеристиці.

Шановні пацієнти та колеги!

Якщо Ви маєте будь-яку інформацію про побічну реакцію або виявлення небезпечних властивостей лікарського засобу компанії «Євро Лайфкер» просимо Вас завантажити та заповнити наведену нижче форму, котра стосується Вас. Наголошуємо, що будь-яка надана Вами інформація є важливою для нас! Ми піклуємось про Ваше здоров’я!

КАРТА-ПОВІДОМЛЕННЯ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ КАРТА-ПОВІДОМЛЕННЯ ДЛЯ СПЕЦІАЛІСТІВ

Уповноважена особа, відповідальна за фармаконагляд компанії «Євро Лайфкер» – Бєлікова Світлана

Заповнену форму просимо відправляти за електронною адресою: Svetlana.Belikova@konark.com.ua