Cтруктура компанії

Сьогодні Представництво компанії «Євро Лайфкер Лімітед» в Україні має розвинену структуру і укомплектовану команду висококваліфікованих фахівців. Співробітники відділу маркетингу ведуть безперервну роботу з дослідження ринку, щоб визначити його потреби в препаратах різних фармакотерапевтичних груп. Запуск нових препаратів на ринок супроводжується поглибленим аналізом активності конкурентів і ретельно спланованим маркетингом та стратегією продажів.

Відділ маркетингу складається з трьох підрозділів: перший – спеціалізується на рецептурних продуктах, другий – відповідає за групу ОТС – препаратів і третій – спеціалізується на препаратах госпітальної групи. В найближчій перспективі, планується розширення продуктового портфеля і підрозділів Представництва.

“Євро Лайфкер Лімітед ” співпрацює з різними дистриб’юторськими компаніями у всіх регіонах України, які охоплюють практично всі роздрібні аптеки країни. Компанія активно співпрацює з різними відомствами цих дистриб’юторів, щоб забезпечити повну пенетрацію продукції на всій території України. Крім того, враховується потенціал кожної і будь-якої аптеки, медичні представники компанії працюють відповідно до цього. Такий механізм забезпечує оптимальну логістику, яка характеризується відсутністюз боїв в поставках продукції та створенням оптимальних інвентаризацій з дистриб’юторами.

Запуск нових препаратів на ринок супроводжується поглибленим аналізом активності конкурентів і ретельно спланованим маркетингом та стратегією продажів.Зусилля медичних представників сконцентровані на забезпеченні партнерських відносин з фахівцями медичних установ та аптек. Пріоритетним напрямком роботи для медичних представників є інформування лікарів і провізорів про препарати компанії  за допомогою презентацій та навчальних семінарів. Медичні консультанти, будучи практикуючими лікарями, доносять до колег раціональні підходи клінічного застосування препаратів компанії «Євро Лайфкер Лтд».

Відділ реєстраціїздійснює реєстрацію нових лікарських засобів та біологічно активних добавок, перереєстрацію продукції / БАДів, підготовку змін для зареєстрованих продуктів, реєстрацію виробів медичного призначення, декларування цін на ліки, а також процедури для сертифікації GMP-заводів в Україні. Відділ також контролює реєстрацію препаратів / БАДів в інших країнах СНД.

Відділ контролю якості забезпечує контроль відповідності продукції, що ввозиться на територію України з реєстраційною документацією, супровід проходження лабораторного контролю для висновків Держінспекції, рішення арбітражних питань з Держінспекцією і Лабораторією.

Фармакологічний нагляд також здійснюється під контролем департаменту нормативно-правового регулювання, відповідно до норм ЄС.

Відділ взаємодіє з такими державними структурами:

 • Державне підприємство «Державний експертний центр Міністерства охорони здоров’я України»;
 • Державна інспекція з контролю якості лікарських засобів;
 • Міністерство охорони здоров’я України;
 • Державна установа «Інститут гігієни та медичної екології ім. О.М. Марзєєва Академії медичних наук України»
 • Лабораторія фармацевтичного аналізу ДП «Державний експертний центр».
Відділ персоналу

Займається підбором персоналу і постійною роботою з колективом. Робота відділу полягає у цілому комплексі організаційних заходів і грамотних кроків, спрямованих на максимальне використання професійних здібностей персоналу та його супроводу.

Відділ здійснює ряд задач, необхідних для ефективної роботи компанії:

 • визначення потреби компанії в кадрах і підбір персоналу спільно з начальниками підрозділів;
 • аналіз плинності кадрів, пошук методів боротьби з високим рівнем плинності;
 • оформлення особистих справ співробітників, видача на вимогу працівників довідок і копій документів;
 • комплекс операцій з трудовими книжками (прийом, видача, заповнення та зберігання документів);
 • ведення обліку відпусток, складання графіків та оформлення відпусток відповідно до чинного трудового законодавства;
 • організація атестацій співробітників, складання планів кар’єрного руху персоналу;
 • підготовка планів підвищення кваліфікації трудового колективу.

Станьте частиною нашої команди!