Навчаємось та удосконалюємось разом. Цикловий тренінг компанії 10-13 січня 2018р.

Команда “Євро лайфкер” розпочала 2018 рік плідною працею на традиційному цикловому тренінгу, який проходив 10-13 січня в м. Києві (готель Ramada Encore)

Продуктовий тренінг за звичаєм проводив продакт-менеджер компанії Орлов Андрій Васильович.

Цього року, на тренінг були запрошені спікери: кандидат медичних наук, завідувач кафедри стоматології дитячого віку НМАПО імені П. Л. Шупика Трубка Ірина Олександрівна та Кінча-Поліщук Тамара Анатоліївна – кандидат медичних наук, провідний науковий співробітник Інституту ортопедії і травматології Академії медичних наук України, дитячий ортопед вищої категорії. Доповідачі презентували аудиторії свої дослідження у галузі стоматології та ортопедії, звертаючи увагу на важливості Кальцію у дитячому та дорослому організмах, надали кваліфіковані консультації щодо препарату «Кальцикер».

Під час другої частини навчання (з 12 по 13 січня) з командою працював тренер Володимир Чесноков. Тематика даного тренінгу: «Технологія підготовки та проведення аудиторних презентацій». Тут учасники тренінгу мали змогу підвищити свої навики проведення ефективної презентації, розглядаючи різноманітні ситуації та можливі ходи їх розв’язання.

Підсумовуючи, компанія якісно удосконалила наявні знання та набула нових, визначила для себе нові перспективні вектори розвитку, зміцнила свої сили та корпоративний дух для нових досягнень і стабільного розвитку.

Разом ми можемо! Разом ми будемо!